מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-2593247
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
משטח לכל בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל החברה

 
משטח לכל בקיבוץ חורשים הינו עסק משפחתי שעוסק בייצור ובמכירת משטחי עץ ופלסטיק למגוון רחב של שימושים, לרבות: העמסת חומרי בניין, מזון, חומרי ניקוי, העברת ציוד, שינוע סחורות ועוד. העסק מעניק את שירותיו בכל רחבי הארץ, ורואה עצמו מחויב לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיו.
 

משטחים איכותיים בכל סדר גודל

 
משטח לכל שם לעצמו למטרה להעניק ללקוחותיו שירות מקיף ומלא. על כן, הוא מציע משטחים איכותיים בכל מידה, המיוצרים לפי דרישת הלקוח. כמו כן, הוא מספק ללקוחותיו משטחים במגוון גדלים סטנדרטיים, כגון משטחים בגודל 1.00 מ' * 1.20 מ', משטח קוביות 7 לוחות המגיע בגדלים שונים בהתאם לצורכי הלקוח ומשטחי יורו פלאט האירופים המיוצרים בגודל 800 מ' * 1200 מ' ובכל כמות שהיא, תוך עמידה מדויקת ביעדים שסוכמו עם הלקוח.
 
משטח לכל
 

מכלול פתרונות מקיף

 
צוות משטח לכל מפנה משטחים שבורים, ומתקן אותם עבור לקוחותיו בכל הארץ. כמו כן, העסק ממחזר עץ ומייצר ממנו משטחים במגוון עצום של גדלים. בנוסף לכך, מציע העסק משטחים שעוברים חיטוי: המשטחים עוברים הליך חיטוי הנמשך 24 שעות בתוך מכולה, על-מנת לעמוד בתקנים של חברות בחו"ל לייצוא מוצרי מזון, פירות וירקות ועוד. צוות כל משטח אף מעניק שירותי הובלה עד בית העסק. המשטחים מועמסים על משאית הובלה ומובלים עד לאתר הלקוח, בדיוק בכמות ובזמן שנקבעו מראש.

צוות כל משטח עומד לשירותכם. לקבלת מידע נוסף, ניתן ליצור קשר בכל עת באמצעות האתר.